Petek Bakımı


Petek Bakımı Servisi

Petek bakımı her yıl yapılması gereken bir işlemdir. Petek bakımınızı işinin ehli ustalara yaptırarak %30 a varan yakıt tasarrufları sağlayabilirsiniz

 

Petek bakımı nı İstanbul geneline sunmaktayız profesyonel ekip ve ekipmanlar ile petek bakımı işleminizi yapmaktayız. Petek bakımı neden yapılmalıdır sorusuna cevap olarak ta şunu söyleyebiliriz petekler bir süre sonra diplerine çöken tortulardan dolayı su devir daim işlemi yapamaz bu işlemi yapamadığından dolayı petekler yarıya kadar ısıtır ve yarısından sonrası ısıtmaz.

 

Petekler in yarıya kadar ısıtmasını bazı müşterilerimiz yazın kullanmadığından dolayı peteklerin içerisinde hava olduğunu düşünerek ten peteklerin havasını almaya çalışırlar fakat  sorunlarına çözüm bulamazlar bu sebepten petek bakımı yaptırma gereği duyarlar .

 

Petek bakımını her yıl düzenli olarak yaptırırsanız kombinizi de arızalardan korursunuz ve ömrünü uzatırsınız. Geç kalmadan petek bakımınızı yaptırın Petek bakımını hemen yaptırmak için 0536 557 80 62 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın